Czy czujesz się zestresowany, zmęczony lub zmagasz się z różnymi trudnościami emocjonalnymi? A może dostrzegasz, że po trudach roku szkolnego regeneracja na poziomie emocjonalnym przydałaby się Twojemu dziecku? Jeśli tak, zapraszamy na nasze 10-dniowe Turnusy Terapeutyczne w Centrum Terapeutycznym PolKa, które odbędą się w lipcu w naszej siedzibie w Tczewie!

W ramach naszych turnusów oferujemy 10 indywidualnych sesji terapeutycznych – do wyboru:

 • Biofeedback GSR – sesje relaksacyjne (dla dorosłych, dzieci i młodzieży) / poprowadzi Katarzyna Piankowska
 • Biofeedback – trening koncentracji uwagi (dla dorosłych, dzieci i młodzieży) / poprowadzi Katarzyna Piankowska
 • Trening Metodą Warnkego (dla dorosłych, dzieci i młodzieży) / poprowadzi Katarzyna Piankowska
 • Terapia Neurotaktylna (dla dorosłych, dzieci i młodzieży) / poprowadzi Angelika Piasecka
 • Trening Funkcji Poznawczych (dla dorosłych, dzieci i młodzieży) / poprowadzi Angelika Piasecka
  • ćwiczenia pamięci,
  • wzmacnianie koncentracji uwagi,
  • ćwiczenia myślenia przyczynowo-skutkowego,
  • ćwiczenia kategoryzacji i relacji,
  • ćwiczenia szeregowania i sekwencji,
  • ćwiczenia analizy i syntezy wzrokowej i słuchowej.

Każdego dnia na uczestników turnusów czeka 50 minut spotkania z naszym doświadczonym terapeutą, który wspomoże Ciebie lub/i Twoje dziecko w procesie regeneracji, powrotu do równowagi, zdrowienia. Godziny zajęć ustalane są z każdym uczestnikiem indywidualnie.

Możesz wybrać spośród różnorodnych form terapii. Jeśli potrzebujesz relaksu i wyciszenia, polecamy sesje Biofeedback GSR, które są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Jeżeli natomiast chcesz poprawić swoją koncentrację i skupienie, warto skorzystać z Biofeedbacku – treningu koncentracji uwagi, który również dostępny jest dla osób w różnym wieku. Trening Metodą Warnkego proponujemy natomiast szczególnie rodzicom dzieci, które miewają trudności w przyswajaniu nowych treści w szkole.

Terapię Neurotaktylną, znaną również jako terapię tkaninowo-mięśniową, rekomendujemy natomiast osobom z zaburzeniami sensorycznymi. Jej celem jest zwiększenie świadomości ciała, poprawa percepcji sensorycznej, integracja bodźców oraz regulacja układu nerwowego.

Trening Funkcji Poznawczych dedykujemy natomiast osobom w różnym wieku (szczególnie osobom starszym) w celu utrzymania i poprawy zdolności poznawczych, takich jak pamięć, uwaga, koncentracja i planowanie. Trening ten może pomóc w opóźnieniu procesów starzenia mózgu i utrzymaniu sprawności umysłowej.

Terminy turnusów to od 03.07.23 do 14.07.23 oraz od 17.07.23 do 28.07.23, z wyłączeniem sobót i niedziel.

Cena pakietu dziesięciodniowego wynosi 1300 złotych, a płatność odbywa się z góry. Ważne jest, żebyś pamiętał, iż w przypadku nieobecności dziecka opłata nie podlega zwrotowi.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji, aby zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swoje i swojego dziecka. Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoje miejsce na terapeutycznym turnusie w Centrum Terapeutycznym PolKa!

Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod nr tel.  662-280-715 

Chcesz skorzystać z naszego turnusu ale nie wiesz jaką formę zajęć wybrać? Zaproponujemy dopasowaną do Twoich potrzeb formę podczas rozmowy telefonicznej.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w siedzibie PolKa Centrum Terapeutyczne w Tczewie przy Pl. Hallera 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *